O Nas

Spółka EDOSTALK to prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie projektowania, produkcji, montażu wszelkiego typu konstrukcji stalowych oraz automatyki przemysłowej.

Specjalizujemy się również w pracach remontowo-budowlanych oraz montażowych na instalacjach produkcyjnych, offshore, transportowych oraz przeładunkowo-załadunkowych.

Mapa terenu

Dysponujemy własnym terenem przemysłowym o powierzchni 3,46 ha oraz halą warsztatową o łącznej powierzchni 2200 m2 wyposażoną w suwnicę o nośności 16 ton, co pozwala nam na wykonywanie ponadgabarytowych konstrukcji stalowych (produkcja dla energetyki wiatrowej, przemysłu stoczniowego, branży offshore) oraz wszelkich prac ślusarsko-spawalniczych ze stali zwykłej i kwasoodpornej.

Posiadamy systemy zarządzania jakością w spawalnictwie według wymagań norm PN-EN ISO 3834-2. Spełniamy wymagania dla wykonawców konstrukcji stalowych i aluminiowych zgodne z normą EN 1090 oraz System zarządzania jakością PN-EN ISO 9001.

Konstrukcje stalowe naszej firmy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania zgodną z zasadą sztuki budowlanej. Dzięki doskonałemu położeniu, sąsiadując od strony zachodniej z Zakładami Chemicznymi „Police” i nowopowstającym projektem Polimery Police i od wschodu z Drogą Wojewódzką nr 114 oraz mając bezpośredni dostęp do portu barkowego w Policach, stawia to naszą Spółkę w niezwykle korzystnym świetle. Jeśli do tego dodamy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na prowadzenie uciążliwej działalności produkcyjnej (konstrukcyjnej, chemicznej), będące w fazie finalizacji wykonanie nowego przyłącza energetycznego o dużej mocy oraz posiadanie kanału zrzutowego ścieków oczyszczonych, jesteśmy w stanie podjąć się szerokiej współpracy z różnymi branżami.

Ponadto specjalizujemy się w złożonych kontraktach inżynieryjnych. Edostalk jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych wykonawców inżynieryjnych w instalacjach do transportu chemikaliów, w tym w szczególności żywic: poliestrowych i vinylestrowych w Polsce.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie hydrauliki, automatyki przemysłowej, projektowaniu i wykonaniu układów sterowania ciągami produkcyjnymi, instalacji do dozowania chemikaliów (klejów, żelkotów, żywic) i układów ich zasilania.

Wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy unikalną wiedzą w zrealizowanych kontraktach w branży offshore – Fabrykach LM WIND POWER oraz Trelleborg AB w kraju i zagranicą.

Czy masz pomysł, projekt lub konstrukcję którą możemy dla Ciebie wykonać?

Realizacje

Kilka ostatnich realizacji zbiorniki:  silosy, suszarnie, ramy, kontenery.